Projeleri Filtrele
KATEGORİLER
MAHALLELER
PROJE DURUMU
YILLARA GÖRE
Kültür & Sanat
Kültür & Sanat
Sosyal Yardım
Sosyal Yardım
Eğitim
Eğitim
Park ve Çevre
Park ve Çevre
Özel Projeler
Özel Projeler
Sağlık
Sağlık
Teknoloji & Strateji
Teknoloji & Strateji
Halkla İlişkiler
Halkla İlişkiler
Ulaşım & Destek Hizmetleri
Ulaşım & Destek Hizmetleri
İmar & Ruhsat
İmar & Ruhsat
Fen İşleri
Fen İşleri
Kurumlara Yapılan Hizmetler
Kurumlara Yapılan Hizmetler
Spor
Spor
Adem Yavuz Mahallesi
Altınşehir Mahallesi
Armağan Evler Mahallesi
Aşağı Dudulu Mahallesi
Atakent Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cemil Meriç Mahallesi
Çakmak Mahallesi
Çamlık Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Elmalıkent Mahallesi
Esenevler Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Esenşehir Mahallesi
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi
Hekimbaşı Mahallesi
Huzur Mahallesi
Ihlamurkuyu Mahallesi
İnkılap Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Kazım Karabekir Mahallesi
Madenler Mahallesi
Mehmet Akif Mahallesi
Namık Kemal Mahallesi
Necip Fazıl Mahallesi
Parseller Mahallesi
Saray Mahallesi
Site Mahallesi
Şerifali Mahallesi
Tantavi Mahallesi
Tatlısu Mahallesi
Tepeüstü Mahallesi
Topağacı Mahallesi
Yamanevler Mahallesi
Yukarı Dudulu Mahallesi
Tamamlanan Projeler
Devam Eden Projeler
0000
2004
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
PROJELERİ GÖR
Başkan'dan
Başkan'dan
Yoğun bir tempoyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2004’te başladığımız hizmet yolculuğumuz siz değerli Ümraniyelilerin teveccühüyle sürüyor. Ümraniye Belediyesi olarak amacımız; mesai mefhumu gözetmeden, her koşulda tüm gayretimizle çalışarak size yaraşır bir Ümraniye ortaya koyabilmektir. 14 yılda 400’ün üzerinde kalıcı eseri sizlere armağan ettik. Her zaman Ümraniye’mizin en iyisine layık olduğuna inandık. Önümüzdeki süreçte de aynı inanç ve hassasiyetle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Kıymetli Hemşehrilerim;

Yeni bir sayıyla yine karşınızdayız. Yoğun bir tempoyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2004’te başladığımız hizmet yolculuğumuz siz değerli Ümraniyelilerin teveccühüyle sürüyor. Ümraniye Belediyesi olarak amacımız; mesai mefhumu gözetmeden, her koşulda tüm gayretimizle çalışarak size yaraşır bir Ümraniye ortaya koyabilmektir. 14 yılda 400’ün üzerinde kalıcı eseri sizlere armağan ettik. Her zaman Ümraniye’mizin en iyisine layık olduğuna inandık. Önümüzdeki süreçte de aynı inanç ve hassasiyetle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ülkemiz zor bir dönemin içinden geçiyor. Dış mihraklar ve onların cennet vatanımızda yuvalanmış olan yerli taşeronları ülkemize zarar vermek için var güçleriyle çalışmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin dümenine geçtiği günden beri birçok kirli oyunla memleketimizin önüne set çekmeye çalışıyorlar. Allah’a şükürler olsun ki, tüm bu oyunların farkında olan, bunlara fırsat vermeyen güçlü ve cesur bir lidere sahibiz.

Türkiye artık karanlık günlerini geride bıraktı. 80 yılda yapılmayan hizmet 16 yılda yapıldı. Hayata geçirilen mega projeler dünya kamuoyunda büyük ses getirdi. Hızlı bir kalkınma sürecine giren ülkemiz, bölgesinde ve dünyada itibarını artırdı. Türkiye’nin dünya siyasetinde söz sahibi olması şer odaklarının korkulu rüyası hâline geldi. Türkiye’ye adeta savaş açan Batılı güçler ve onların ülkemizdeki uzantıları; Gezi Olayları, 17-25 Aralık Kumpası, 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi, artan terör eylemleri ve türlü oyunlarla Türkiye’ye ve onun liderine hançer saplamaya çalıştı. Tüm bu alçak girişimlere Türk devleti ve aziz milletimiz “Dur” dedi. 15 Temmuz gecesi necip milletimiz, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonları’yla da şanlı ordumuz destan yazdı. Tüm dünya bilmelidir ki; istiklalimize, istikbalimize, birlik ve beraberliğimize kastetmeye yeltenen her unsur büyük bir kararlılıkla ortadan kaldırılacaktır. Ülkemiz 24 Haziran’da seçime gitme kararı aldı. Kasım 2019’da yapılması öngörülen Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’ni fiilen hayata geçirecek olan seçim, yeni sisteme bir an evvel geçmek ülke yararına olacağından, erken bir tarihe çekildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin sağduyulu duruşu ve desteğiyle Cumhur İttifakı’nı kurduk. Daha güçlü bir Türkiye’nin kapılarını aralayacak olan bu ittifak, ülkemizi muasır medeniyetlerin seviyesinin üzerine çıkaracak. Cumhur İttifakı ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştıracak. “Erdem, irade ve cesaretle Türkiye’nin şahlanışını tüm dünya görecek.” Yalnızca Türkiye’nin değil, mazlum coğrafyaların ve İslam ümmetinin de lideri olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizi yıllardır hayalini kurduğumuz aydınlık yarınlara emin adımlarla taşıyacak. Seçim sonucunun şimdiden ülkemize, milletimize, mazlum coğrafyalara ve İslam ümmetine hayırlı olmasını diliyorum. Ramazan arefesinde Amerika’nın Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasıyla sarsıldık. Bu adımı hiçbir şekilde kabul etmiyoruz. Bu kararı alanları ve uygulayanları telin ediyoruz. Kudüs konusundaki hassasiyetimizi her zaman dile getirdik. Kudüs Müslümanların onurudur, kırmızı çizgisidir. Kudüs er ya da geç özgür olacaktır.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni içinde barındıran Ramazan’a kavuşmanın heyecanı içerisindeyiz. Ümraniye Belediyesi olarak sizler için bu yıl da dolu dolu bir program hazırladık. Düzenleyeceğimiz sokak iftarları ve sahurlarıyla paylaşmanın, birlik olmanın hazzını yaşayacağız. Santral’de Ramazan Etkinlik Alanı’nda kurduğumuz dev çadırda düzenleyeceğimiz Ramazan’a uygun etkinliklerle keyifli vakitler geçireceğiz. Rabbim cümlemizi bu mübarek ayın feyzinden, bereketinden nasiplenenlerden eylesin. Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de şifalar diliyorum. Hepinizin Ramazan Bayramı’nı şimdiden tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Yeniden bir araya gelmeyi ümit ederek, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.